Trwa ładowanie strony...
Newsletter

Zapisz się na newsletter

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od 243 /noc
Sprawdź dostępność

Lokalizacja

Hotel HANZA****

Hotel Hanza położony jest w sercu zabytkowego Gdańska nad rzeką Motławą, nieopodal Żurawia - symbolu naszego miasta. Doskonałe położenie zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących w sprawach biznesowych sprawia, że jest to jeden z najwygodniejszych hoteli w mieście, zlokalizowany w niewielkiej odległości od atrakcji zabytkowych, miejsc spotkań biznesowych, galerii handlowych (min.Forum Gdańsk, Galeria Madison), muzeów (Muzeum II Wojny Światowej, Europejskie Centrum Solidarności) i Stadionu Energa Gdańsk. Nasz hotel jest doskonale skomunikowany z dworcem kolejowym i przystanią promową, a dojazd do międzynarodowego portu lotniczego zajmuje około 20 minut.

Gdańsk

Gdańsk to monumentalne, zabytkowe miasto, o hanzeatyckiej tradycji, którego historia sięga IX wieku. Każda z ulic otaczających Hotel ma swoje zabytki i swoją historię, jednak najważniejszą część miasta stanowi ulica Długa i Mariacka. Pomiędzy Bramą Złotą i Zieloną rozciąga się ulica Długa, przy której znajdziecie Państwo słynnego gdańskiego Neptuna i Ratusz Nowego Miasta, Dwór Artusa, czy Dom Uphagena. Niedaleko Zielonej Bramy, z jednej z kamienic wychyla się ciągle Panienka z Okienka. Malownicza ulica Mariacka, to unikalne centrum bursztynu. Na przedprożach kamienic ustawiają swe stragany gdańscy bursztyniarze, od Bramy Mariackiej aż po największy ceglany kościół w Europie, jakim jest Bazylika Mariacka.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij