Szkolenia i eventy

Hotel Hanza logo

ZADBAMY O TO, ABY TWÓJ DZIEŃ BYŁ WYJĄTKOWY

Wiemy jak stresujące bywa organizowanie konferencji, imprez okolicznościowych oraz szkoleń. Nasz doświadczony zespół z Hotelu Hanza w Gdańsku oraz naszej fenomenalnej Restauracji Zafishowani zadba o to, aby wszystko przebiegło na najwyższym poziomie.

Sala konferencyjna w Gdańsku tuż nad Motławą w Hotelu Hanza. W naszym obiekcie znajdują się trzy, pojedyncze, sale konferencyjne, które pozwolą zorganizować Twój event kameralnie i z klasą. Każda z nich posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz została w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny. Sale są w pełni klimatyzowane, a każda z nich z łatwością może zostać zaaranżowana pod wieczorny bankiet lub kolację z bufetem.

W zależności od rodzaju ustawienia, poszczególne sale oferują miejsce dla max. 60 osób. Łącznie istnieje możliwość zorganizowania eventu dla 145 Gości.

Ponadto oferujemy kameralną przestrzeń restauracyjną, z możliwością adaptacji na prywatną salę spotkań. Niezapomnianych wrażeń podczas spotkania dostarczy wyjątkowa malownicza panorama rzeki Motławy, rozciągająca tuż za oknem. Sala Motława położona na najniższym poziomie hotelu pozwala na pełną dyskrecję podczas organizowanego eventu.

Jesteśmy kameralnym, 4-gwiazdkowym obiektem, usytuowanym w centrum Starego Gdańska, w sąsiedztwie największych atrakcji miasta.

Oprócz trzech odrębnych sal konferencyjnych oddajemy do Państwa dyspozycji 60 komfortowych pokoi o zróżnicowanym standardzie oraz nasz profesjonalny zespół z restauracji Zafishowani, który zadba o wszystkie szczegóły organizowanego spotkania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub mailowo. Sala konferencyjna w Gdańsku tuż nad Motławą w Hotelu Hanza – zapytaj o ofertę.

51 M2

WINIARNIA

„Winiarnia” to kameralna przestrzeń restauracyjna, z możliwością adaptacji na prywatną salę spotkań.

Maksymalna pojemność sali: 25 osób

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Sala konferencyjna w Gdańsku nad Motławą w Hotelu Hanza

68 M2

TOKARSKA

Sala Tokarska to eleganckie, przestronne wnętrze na poziomie głównego lobby.

Maksymalna pojemność sali: 50 osób

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Sala konferencyjna w Gdańsku nad Motławą w Hotelu Hanza

110 M2

KELLER

Sala Keller to największa z sal znajdujących się w Hotelu Hanza, o modernistycznym, surowym wystroju.

Maksymalna pojemność sali: 60 osób

ZAPYTAJ O OFERTĘ